TIMEScz s.r.o.
Pátek, 18. říjen 2019Obsah košíku

Hlavní menu

Aktuality

ONLINE VÝUKA ZDARMA

Připravili jsme pro Vás
zbrusu nový vzdělávací web
a mobilní aplikace pro iOS a Android.

Těšíme se na Vás na webu
www.i-Lector.com

TIMEScz s.r.o.

Tell me More Angličtina 1,2,3,4

obálkaTell me More Angličtina 1,2,3,4

Tell me More Angličtina - KONVERZACE S POČÍTAČEM!
Dovolte, abychom Vám představili počítačový program s novou technologii francouzské firmy Auralog,
díky které se student anglicky učí nejen pasivně rozumět, ale především se v praxi dokáže plynule domluvit.

Tell me More je určen pro: 1. začátečníky, 2. středně pokročilé, 3. pokročilé a 4. obchodní angličtina.

Každá z úrovní programu obsahuje 250 hodin studia, což je plnohodnotný ekvivalent jednoho roku večerní jazykové školy. Při intenzivním studiu je však možné zvládnout všechny čtyři úrovně již za několik měsíců. Student poté ovládá více než 4500 anglických slovíček a dokáže bez problémů plynule konverzovat na běžná témata.

Patříte mezi ty studenty angličtiny, kteří neustále přikupují nové učebnice, audio CD, "zázračné" studijní materiály, u kterých nemusíte (stejně jako malé děti) dělat pro znalost angličtiny vůbec nic snad jen poslouchat? Bohužel tak jednoduché to není, to už bychom mluvili cizími jazyky dávno a všichni. S Tell me More se však neučíte pouze pasivně poslouchat, ale aktivně v angličtině komunikujete!

Slovní zásoba:
K dispozici je ozvučený slovník s možností výběru tématicky zaměřených slovíček. Následně je znalost těchto slovíček procvičována v desítkách nejrůznějších cvičení.

Gramatika:
Výuka gramatiky se zaměřuje na to nejpodstatnější, co je k běžnému domluvení se zapotřebí. Látka je nejprve stručně, ale srozumitelně vysvětlena, v případě potřeby i na animovaných ukázkách a následně procvičována na praktických příkladech.

Poslech a výslovnost:
Nyní se můžeme pustit do hlavní části výuky s Tell me More, a to do konverzace s rodilými mluvčími. Student si na úvod zvolí téma, na které si prostřednictvím mikrofonu s počítačem, resp. s rodilými mluvčími anglicky povídá. Pokud je výslovnost studenta správná, Tell me More mu rozumí a pokračuje v konverzaci. V opačném případě jej zastaví a umožní správnou výslovnost nacvičit podle rodilých mluvčích.

Psaný projev:
Důležitou a často opomíjenou součástí aktivní znalosti angličtiny je také psaný projev, který se v Tell me More procvičuje např. diktáty a několika dalšími cvičeními.

Hodnocení úspěšnosti:
Veškerá cvičení v Tell me More jsou koncipována tak, že je program průběžně vyhodnocuje a upozorňuje na případné chyby. Student má pak možnost si tyto chyby uvědomit a opravit. Pokud si neví rady, může se "dát podat", což se ale následně projeví negativně v závěrečném hodnocení, prostřednictvím kterého Tell me More studenta upozorní na slabé stránky, na které by se měl v příštím studiu zaměřit.

Doporučená dolní věková hranice pro práci s programem je 11 let.

Technická náročnost
Tell me More není náročný na technické vybavení počítače. Pro hladké používání programu je doporučena minimálně tato konfigurace:
PC nebo kompatibilní, Pentium® IV 850 MHz nebo jeho ekvivalent, Windows® XP, Vista, Win 7, 256 MB RAM, 110 MB na HD, DVD-ROM, běžná grafická a zvuková karta, mikrofon, reproduktory nebo sluchátka.
Laicky řečeno počítač, který není starší 6-ti let a je vybaven Windows a DVD mechanikou by měl program Tell me More bez problémů zvládnout.

Titul tvoří: 4 DVD-ROM

Cena: 4990 Kč
OBJEDNAT

Ukázky:

ikona Cze.exe

© TIMEScz s.r.o. © design: Rene Duchek