TIMEScz s.r.o.
Pátek, 18. říjen 2019Obsah košíku

Hlavní menu

Aktuality

ONLINE VÝUKA ZDARMA

Připravili jsme pro Vás
zbrusu nový vzdělávací web
a mobilní aplikace pro iOS a Android.

Těšíme se na Vás na webu
www.i-Lector.com

TIMEScz s.r.o.

Tell me More Angličtina 1,2,3

obálkaTell me More Angličtina  1,2,3

Tell me More ANGLIČTINA - KONVERZACE S POČÍTAČEM!
Nová technologie výuky cizích jazyků od francouzské firmy AURALOG.

Tell me More Angličtina je určen pro: 1. začátečníky, 2. středně pokročilé, 3. pokročilé.
Každá z úrovní tohoto počítačového programu pro výuku angličtiny obsahuje 250 hodin studia, což je plnohodnotný ekvivalent jednoho roku večerní jazykové školy. Po zvládnutí tří úrovní programu ovládá student více než 3500 anglických slovíček a dokáže plynule konverzovat na běžná témata.

Patříte mezi ty studenty angličtiny, kteří neustále přikupují nové učebnice a různé "zázračné" studijní materiály, u kterých nemusíte (stejně jako malé děti) dělat pro znalost angličtiny vůbec nic, snad jen poslouchat? Bohužel tak jednoduché to není, to už bychom hovořili cizími jazyky dávno a všichni. Francouzská firma Auralog však přišla z novou technologií výuky, kdy se neučíte pouze pasivně poslouchat, ale aktivně v angličtině komunikujete!

Program se skládá z několika učeben se zaměřením na jednotlivé části výuky: Slovní zásoba:
K dispozici je ozvučený slovník s možností výběru tématicky zaměřených slovíček. Následně je znalost těchto slovíček procvičována v desítkách nejrůznějších cvičení.

Gramatika:
Výuka gramatiky se zaměřuje na to nejpodstatnější, co je k běžné konverzaci v angličtině zapotřebí. Látka je nejprve stručně, ale srozumitelně vysvětlena, v případě potřeby i na animovaných ukázkách a následně procvičována na praktických příkladech.

Poslech a výslovnost:
Nyní se můžeme pustit do hlavní části výuky s Tell me More, a to do konverzace s rodilými mluvčími. Student si na úvod zvolí téma, na které si prostřednictvím mikrofonu s počítačem, resp. s rodilými mluvčími anglicky povídá. K dispozici je vždy možnost překladu do češtiny. Pokud je výslovnost studenta správná, Tell me More mu rozumí a pokračuje v konverzaci. V opačném případě jej zastaví a umožní správnou výslovnost nacvičit podle rodilých mluvčích pomocí moderní technologie rozpoznávání mluveného slova počítačem.

Psaný projev:
Důležitou a často opomíjenou součástí aktivní znalosti angličtiny je také psaný projev, který se v Tell me More procvičuje např. formou diktátů a několika dalších cvičení.

Hodnocení úspěšnosti:
Veškerá práce s Tell me More je koncipována tak, že program vše průběžně vyhodnocuje a upozorňuje na případné chyby. Student má pak možnost si tyto chyby uvědomit a opravit. Pokud si neví rady, může se "dát podat", což se ale následně negativně projeví v závěrečném hodnocení, prostřednictvím kterého Tell me More upozorní na slabé stránky, na které bychom se měli v příštím studiu zaměřit.

Doporučená dolní věková hranice pro práci s programem je 11 let.

Technická náročnost
Tell me More není náročný na technické vybavení počítače. Pro hladké používání programu je doporučena minimálně tato konfigurace:
PC nebo kompatibilní, Pentium® IV 850 MHz nebo jeho ekvivalent, Windows® XP, Vista, Win 7, 256 MB RAM, 110 MB na HD, DVD-ROM, běžná grafická a zvuková karta, mikrofon, reproduktory nebo sluchátka.
Laicky řečeno počítač, který není starší 6-ti let a je vybaven Windows a DVD mechanikou by měl program Tell me More bez problémů zvládnout.

Titul tvoří: 3 DVD-ROM

Cena: 3990 Kč
OBJEDNAT

Ukázky:

ikona Cze.exe

© TIMEScz s.r.o. © design: Rene Duchek