TIMEScz s.r.o.
Neděle, 17. listopad 2019Obsah košíku

Hlavní menu

Aktuality

ONLINE VÝUKA ZDARMA

Připravili jsme pro Vás
zbrusu nový vzdělávací web
a mobilní aplikace pro iOS a Android.

Těšíme se na Vás na webu
www.i-Lector.com

TIMEScz s.r.o.

Tell me More Francouzština 1,2,3

obálkaTell me More Francouzština 1,2,3

Tell me More Francouzština - KONVERZACE S POČÍTAČEM!
Dovolte, abychom Vám představili počítačový program s novou technologii francouzské firmy Auralog,
díky které se student francouzsky učí nejen pasivně rozumět, ale především se v praxi dokáže plynule domluvit.

Tell me More je určen pro: 1. začátečníky, 2. středně pokročilé, 3. pokročilé.

Každá z úrovní programu obsahuje 250 hodin studia, což je plnohodnotný ekvivalent jednoho roku večerní jazykové školy. Při intenzivním studiu je však možné zvládnout všechny tři úrovně již za několik měsíců. Student poté ovládá více než 3500 francouzských slovíček a dokáže bez problémů plynule konverzovat na běžná témata.

Slovní zásoba:
K dispozici je ozvučený slovník s možností výběru tématicky zaměřených slovíček. Následně je znalost těchto slovíček procvičována v desítkách nejrůznějších cvičení.
Velkou výhodou při studiu slovní zásoby s Tell me More je tzv. "chytré tlačítko". Kliknutím na toto tlačítko si může student v kterékoliv části programu libovolné slovíčko nejen přeložit, ale také si poslechnout jeho výslovnost, kterou si může následně podle rodilých mluvčích nacvičit.

Gramatika:
Výuka gramatiky se zaměřuje na to nejpodstatnější, co je k běžnému domluvení se zapotřebí. Látka je nejprve stručně, ale srozumitelně vysvětlena, v případě potřeby i na animovaných ukázkách a následně procvičována na praktických příkladech.

Poslech a výslovnost:
Nyní už se můžeme pustit do hlavní části výuky s Tell me More, a to do konverzace s rodilými mluvčími. Student si na úvod zvolí téma, na které si prostřednictvím mikrofonu s počítačem, resp. s rodilými mluvčími povídá. Pokud jsou jeho odpovědi správné a jeho výslovnost odpovídá zvolené úrovni, Tell me More mu rozumí a pokračuje v konverzaci. Pokud však výslovnost studenta není správná, program mu nerozumí a dává mu na výběr cvičení nácviku výslovnosti, kde si pomocí nové moderní technologie grafického a zvukového záznamu nacvičuje svoji výslovnost podle rodilých mluvčích.

Psaný projev:
Důležitou a často opomíjenou součástí aktivní znalosti cizího jazyka je také psaný projev. Na konci každé lekce má student možnost procvičit si slovní zásobu, ale i celé věty formou psaného projevu. K tomu slouží různá cvičení, např. diktáty, při kterých rodilí mluvčí diktují jednotlivé věty a student je přepisuje na klávesnici počítače.

Hodnocení úspěšnosti:
Veškerá cvičení v Tell me More jsou koncipována tak, že je program průběžně vyhodnocuje a upozorňuje na případné chyby. Student má pak možnost si tyto chyby uvědomit a opravit. Pokud si neví rady, může se "dát podat", což se ale následně projeví negativně v závěrečném hodnocení, prostřednictvím kterého Tell me More studenta upozorní na slabé stránky, na které by se měl v příštím studiu zaměřit.

Doporučená dolní věková hranice pro práci s programem je 11 let.

Technická náročnost
Tell me More je nenáročný na technické vybavení počítače. Pro hladké používání programu je doporučena minimálně tato konfigurace:
PC nebo kompatibilní, Pentium® III 650 MHz nebo jeho ekvivalent, Windows® NT4*/ 2000/ XP, Vista 256 MB RAM, 110 MB na HD, DVD-ROM, běžná grafická a zvuková karta, mikrofon, reproduktory nebo sluchátka.
Laicky řečeno počítač, který není starší 5-ti let a je vybaven Windows a DVD mechanikou by měl program Tell me More bezproblémů zvládnout.

Titul tvoří: 3 DVD

Cena: 3990 Kč
OBJEDNAT

© TIMEScz s.r.o. © design: Rene Duchek